مصرف درمانی بلور نمک

هاله انرژی کریستال نمک :

کریستال نمک دارای هاله ای به صورت موجی بوده و دارای حدود 30 سانتی متر تا 5 متر شعاع است که به رنگ های سرد مانند : سبز، آبی، یشمی،فیروزه ای ،لاجوردی ،بنفش ،نیلی و ... میباشد .

 

خواص انرژیک سنگ نمک :

این سنگ درای انرژی های بسیاری است که جهت درمان های زیر مفید است:

-        درمان انواع درد ها همچون پا ، زانو ، مچ  ، دست ، کمر درد که همراه با ورم و یا کبودی هستند .

-        درمان بیماری های ریوی ، آسم و سرفه

-        انرژی زا و یا شفا بخش نمودن گیاهان و سنگ ها

-        ایجاد آرامش در افراد و کاهش استرس ، اضطراب و عصبانیت

 

 

درمان انواع دردها همچون پا ، زانو ،مچ ، دست ، کمر که همراه با ورم و یا کبودی هستند .

 

طریقه مصرف : مقداری بلور نمک را بر روی تعدادی برگ آلو به مدت ده دقیقه قرار دهید تا انرژی های مثبت و شفا بخش برگ ها نیز جذب شده و سپس بلورهای نمک را بر روی محل درد به مدت بیست دقیقه بگذارید . در این مدت باید زیر نور آفتاب دراز بکشید . این روش را روزی یک بار در هنگام ظهر تکرار کنید .

توجه داشته باشید که بلور نمک بسیار حساس است و خیلی سریع       انرژی های منفی محیط اطراف خویش را جذب می نماید . بنابراین           می بایستی برای مصارف انرژیک آنها را به دور از امواج منفی نگهداری نمایید. بلور نمک امواج منفی را از فاصله ی 5 متری حتی با وجود مانع جذب می کند . بهتر است همیشه قبل و بعد از استفاده از بلورهای نمک،آنها را مدتی زیر نور آفتاب قرار دهید تا امواج منفی خارج شوند .

 

 

درمان بیماری های ریوی ، آسم و سرفه

 

طریقه استفاده : مقداری بلور نمک را به مدت ده دقیقه زیر نور آفتاب داغ بگذارید . همچنین مقداری اسفنج را نیز به مدت پنج دقیقه در آفتاب قرار داده و سپس بلور نمک را روی اسفنج گذاشته و آنها را درون ظرفی که تعدادی از برگ های درختان : انجیر ، زرد آلو ، شاه توت ، توت و مو قبلا در آن نهاده شده ، به مدت پنج دقیقه قرار دهید . سپس بلور نمک را روی چاکرای پنجم ( گلو ) به مدت ده دقیقه بگذارید . اکنون بلور نمک را دوباره  داخل آن ظرف گذاشته و آنها را به مدت ده دقیقه در آفتاب قرار دهید . سپس بلور نمک را به مدت سه دقیقه داخل یک لیوان آب گذاشته و پس از آن بلور نمک را برداشته و آب را میل کنید . توجه داشته باشید که تا دو ساعت نباید هیچ چیزی ( حتی آب ) بخورید این روش را روزی یک بار تکرار نموده و هرگز از بلور نمک مخصوص فرد دیگر استفاده نکنید . چرا که مدارات مغناطیسی اطراف بدن انسان ها با یکدیگر متفاوت بوده و مقداری از انرژی های منفی بیمار ممکن است به فرد دیگر انتقال یابد . بنابراین هر فردی می بایست یک تکه بلور نمک مخصوص به خود داشته باشد .

 

 

انرژی زا و یا شفا بخش نمودن گیاهان و سنگ ها

 

طریقه استفاده : چنانچه یک قطعه بلور نمک را به مدت ده دقیقه در آفتاب گذاشته و سپس به مدت یک ساعت در کنار گیاه ، میوه و یا یک قطعه سنگ قرار دهید ، انرژی های مثبت و مفید در بلور نمک به آن منتقل می گردد .

توجه داشته باشید که قرار گرفتن بلور نمک در کنار میوه هایی همچون: سیب ، موز و هندوانه ، مقداری انرژی موجی آنها را تقویت می نماید . چنانچه مقداری از آن میوه را میل کنید ، علاوه بر کسب انرژی های مثبت و انرژی زا بودن ، با قرار دادن مقدار کمی از آن میوه بر روی چشم سوم خویش ( چاکرای ششم ) ، انرژی آن را نیز کاملا احساس خواهید نمود . این انرژی که از بلور نمک دریافت می شود فقط به مدت یک ساعت در میوه و یا جسم باقی می ماند و سپس نابود می شود .

 

 

ایجاد آرامش در افراد و کاهش استرس ، اضطراب و عصبانیت

 

طریقه استفاده : کافیست یک قطعه بلور نمک را که 2 ساعت در مقابل نور مستقیم خورشید قرار داده اید به مدت ده دقیقه بر روی چشم سوم خویش    ( چاکرای ششم ) قرار دهید .

 

 

 

 

منابع :

1-   آب و نمک جوهر حیاط نیروی درمانگر طبیعت نویسنده :

DR.Med.Barbara Hendel/PETER Ferreira  ترجم : سالومه قاسم

2-   سنگ درمانی :

Shofel Berger Voland her  ترجمه : فرحناز موحد

3-   خود درمانی توسط انرژی های اجسام

جمشید مبین

 

  

 

 

 

 

/ 2 نظر / 57 بازدید
مهسا

مطالب خوبی بود متشکرم

سحر

سمن بویان غبار غم چو بنشینند ،بنشانند